Menu
Váš košík

Spokey FREESPO KIDS Detské kolieskové korčule, ružové, ABEC7 Carbon

Spokey FREESPO KIDS Detské kolieskové korčule, ružové, ABEC7 Carbon
-31 %
Spokey FREESPO KIDS Detské kolieskové korčule, ružové, ABEC7 Carbon

Upozornenie: Venujte prosím pozornosť pri výbere veľkosti podľa veľkostnej tabuľky uvedenej nižšie. Pred nákupom si prosím dôkladne skontrolujte dĺžku stielky v cm.

Regulovateľné kolieskové korčule Spokey FREESPO KIDS:

- majú tvrdú škrupinu, ktorá eliminuje začiatočnícke chyby a zabraňuje prepadaniu členkov

- to sú univerzálne korčule - vhodné ako pre výučbu jazdy, tak aj pre rýchlu, dynamickú, freestylovú a rekreačnú jazdu

- vďaka možnosti regulácie veľkosti rastú spolu s deťmi – je to tiež ideálne riešenie pre tých, ktorí majú veľkosť „na rozhraní“

- sú vybavené kvalitným podvozkom z eloxovaného hliníka, ktorý zvyšuje jeho odolnosť proti poveternostným podmienkam, mechanickému poškodeniu a koróziiFREESPO KIDS, to sú kolieskové korčule stvorené špeciálne pre deti. Sú tou najlepšou voľbou ako na výučbu jazdy na korčuliach, tak aj na zdokonaľovanie vlastných zručností. To všetko vďaka použitej tvrdej škrupine z PP (vysoko pružného polypropylénu), zapínanie na dve pracky (horná a dolná) a šnúrkam. Takáto konštrukcia topánky umožňuje presné manévrovanie a zatáčanie počas jazdy, a zároveň znižuje riziko zranenia, pretože tesne obopína nohu a zabraňuje pohybom chodidla! A navyše, eliminuje začiatočnícke chyby a zabraňuje prepadaniu členkov.
Regulovateľné kolieskové korčule, ktoré rastú spolu s deťmi

Regulovateľné kolieskové korčule Spokey FREESPO KIDS sú ideálnym riešením ako pre deti, ktoré ešte stále rastú, tak aj pre tých, ktorí majú veľkosť „na hranici.“ Vďaka možnosti regulácie veľkosti sa nemusíte báť, že korčule budú vašim deťom po sezóne malé – veľkosť korčúľ sa dá ľahko prispôsobiť veľkosti detského chodidla, a vy vďaka tomu nebudete musieť kupovať každých pár mesiacov nové korčule. A čo viac, korčule majú vyberateľný liner (vnútornú topánočku), ktorý je špeciálne vystužený na prstoch a dokonale sa prispôsobí chodidlu.
Skvelá ovládateľnosť a stabilita počas jazdy

FREESPO KIDS sú kolieskové korčule, ktoré ocení každý malý milovník korčuľovania. Skvelé sa osvedčí ako počas výučby rekreačnej jazdy, tak aj pri slalomovej či freestylovej jazde mestom čí v skateparku. A to všetko vďaka tomu, že sa jedná o model, ktorý má nízko posadenú topánku a relatívne krátky podvozok, čo umožňuje jednoduchšie manévrovanie. Tvrdý shell (škrupina) zabraňuje pohybu chodidla počas jazdy. Ďalším veľmi dôležitým prvkom detských kolieskových korčulí FREESPO KIDS je odolný a zároveň veľmi ľahký hliníkový podvozok. Navyše použitý hliník je eloxovaný, čo znamená, že k hliníku bola pridaná farbiaca ochranná vrstva, vďaka ktorej je podvozok farebný, a ešte viac odolnejší voči mechanickému poškodeniu a korózii.
Bezpečná jazda plná vášne

Pre deti, ktoré robia svoje prvé kroky vo svete skatingu, je najdôležitejšie vybrať také korčule, ktoré budú praktické, ideálne sa prispôsobia ich chodidlu a hlavne budú pohodlné. Kolieskové korčule FREESPO KIDS sú kombináciou týchto vlastností - najlepších technických parametrov a jazdného komfortu. Sú vybavené polyuretánovými kolieskami s optimálnou tvrdosťou ako pre rekreačnú, tak aj pre dynamickú či freestylovú jazdu (85A), a tiež rýchlymi a odolnými karbónovými ložiskami ABEC7. Pre ľahšie udržanie rovnováhy a lepšiu ovládateľnosť korčúľ pri jazde sme v detských kolieskových korčuliach FREESPO KIDS použili rôzne veľkosti koliesok v závislosti od zvolenej veľkosti.

rozmer / dĺžka vložky v cm
27-30: 16,5 - 20,5 cm
31-34: 20,5 - 22,5 cm
35-38: 22,5 - 24,5 cm
Parametre:
regulovateľné
podvozok: eloxovaný hliník
materiál:
vonkajšie: PP (tvrdá škrupina)
vnútorné: pohodlná sieťovina + pena + zamat
ložiská: ABEC7 Carbon
kolieska: 85A PU
rozmer koliesok:
68 x 24 mm - veľ. 27-30
70 x 24 mm - veľ. 31-34
72 x 24 mm - veľ. 35-38
znížené ťažisko - väčšia stabilita a kontrola korčúľ, uľahčuje manévrovanie
zapínanie: dvojdielna pracka, šnúrky
maximálna hmotnosť užívateľa: 60 kg
norma EN 13843

55,35€
80,00€
Bez DPH: 46,13€
  • Dostupnosť: Skladom (aj na predajni v Trnave)
  • Stav: NOVÉ
  • Výrobca: Spokey
  • Model: K940663M
  • Hmotnosť: 2.48
  • SKU: K940663M
  • EAN: 5905339406637
Produkt videlo: 1645