Menu
Váš košík

Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, černé, ABEC9 Chrome, vel. 36/37-44/45

Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, černé, ABEC9 Chrome, vel. 36/37-44/45
Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, černé, ABEC9 Chrome, vel. 36/37-44/45

Upozornenie: Venujte prosím pozornosť pri výbere veľkosti podľa veľkostnej tabuľky uvedenej nižšie. Pred nákupom si prosím dôkladne skontrolujte dĺžku stielky v cm.


Freeskate/Urban kolieskové korčule Spokey FREESPO:

- tvrdá vonkajšia škrupina s odnímateľnou, skvele vetranou vnútornou vložkou z penového materiálu v tvare plástu medu

- trojitý systém zapínania na dve pracky a šnúrky zaisťujú optimálne prispôsobenie topánky nohe a bezpečnosť pri rýchlom slalome či mestskom korčuľovaní

- hliníkový podvozok, vyrobený špeciálnou technikou CNC, ktorá zaisťuje jeho maximálnu pevnosť a odolnosť

- vysoko kvalitné ložiská ABEC9 Chrome

- univerzálne korčule určené pre rýchle a dynamické urban korčuľovanie po meste, freestylovú a rekreačnú jazdu pri súčasnom zachovaní bezpečnosti
Vynikajúce ovládanie a stabilita počas jazdy

Pokiaľ milujete adrenalín, ktorý prináša rýchlu a dynamickú jazdu, vyberte si tie správne korčule. Urban kolieskové korčule Spokey FREESPO sa vyznačujú tvrdou škrupinou vyrobenou z PP (vysoko pružný polypropylén) a priedušnou vnútornou topánkou. Táto kombinácia robí z korčúľ FREESPO veľmi univerzálny model a poskytuje ideálnu stabilitu počas jazdy.


Trojitý systém zapínania znižuje riziko zranenia a pomliaždenia, a zároveň zaisťuje skvelú kontrolu a ovládateľnosť kolieskových korčulí. Konštrukcia modelu Freespo taktiež eliminuje chyby, ktoré sa často objavujú u začínajúcich korčuliarov, ako sú napríklad deformity členku. Kolieskové korčule umožňujú rýchlu a obratnú jazdu po meste, ako aj jazdu freestylovú!
Komfort a bezpečnosť

Freestyle kolieskové korčule Spokey FREESPO pre život v meste, to je kombinácia komfortu najlepších technických parametrov. Majú odnímateľnú profilovanú vložku vyrobenú z materiálu v tvare plástu medu so zvýšenou priedušnosťou, čo zvyšuje kvalitu používania a zlepšuje odvod tepla a vlhkosti. Vďaka tomu si budete môcť užíť pohodlnú jazdu aj po dobu niekoľkých hodín! Pevná a odolná konštrukcia topánky tesne priliehajúca k nohe, znížené ťažisko a relatívne krátky rám umožňujú bezpečné vykonávanie trikov, skokov a manévrov. S týmto modelom korčúľ sa jazda na kolieskových korčuliach stane vašou najobľúbenejšou aktivitou!
To Vy si vyberáte svoj štýl jazdy!
Model Freespo ocenia ako pokročilý rider, tak aj začínajúci milovník skatingu. Skvele sa hodí pre rekreačné korčuľovanie, slalom alebo freestyle v meste či skateparku. Podvozok je veľmi dôležitou súčasťou všetkých korčulí. Model FREESPO má hliníkový podvozok vyrobený špeciálnou technikou CNC, čo zaručuje jeho dlhú životnosť pri súčasnom zachovaní veľmi nízkej hmotnosti. Korčule FREESPO sú vybavené kolieskami z PUC, tj z liateho polyuretánu s optimálnou tvrdosťou pre rekreačnú aj dynamickú jazdu (82A). Pre ľahšie udržanie rovnováhy a lepšiu obratnosť počas jazdy sú pri modeli FREESPO požité dve veľkosti koliesok, v závislosti od zvolenej veľkosti:
- veľkosť 37-39: kolieska 76 x 24 mm
- veľkosť 40-44: kolieska 80 x 24 mm


 

Kvalitu korčúľ Spokey podčiarkujú kvalitné ložiská ABEC9 Chrome, ktoré vďaka najvyššej presnosti spracovania zaisťujú dlhú životnosť a vysokú rýchlosť jazdy. Sú tiež vybavené Antishockom, čiže vložkou pod pätou, ktorá absorbuje vibrácie pri skákaní a jazde na ťažkom či nerovnom povrchu (zámková dlažba). To všetko prispieva k tomu, že počas jazdy sa budete s korčuľami FREESPO cítiť veľmi komfortne.

rozmer / dĺžka vložky v cm

36/37:23 cm

38/39:24,5 cm

40/41:26 cm

42/43:27,6 cm

44/45:29,1 cm


*Pri výbere rozmeru postupujte podľa vyššie uvedených rozmerov. Označenie veľkosti na krabici sa môže líšiť od vyššie uvedených údajov. Dĺžka vložky však zostáva rovnaká, napr. pri veľkosti 38 a 39 je identická.


Parametre:

podvozok: hliníkový CNC

materiál: PP (tvrdá škrupina) + priedušná vnútorná topánka

ložiská: ABEC9 Chrome

kolieska: 82A PUC

rozmer koliesok:

76x24 mm - veľ. 36-39

80x24 mm - veľ. 40-45

antishock

znížené ťažisko - väčšia stabilita a kontrola korčúľ, uľahčuje manévrovanie

zapínanie: dvojitá spona, šnurovanie

maximálna hmotnosť užívateľa: 100 kg

norma EN 13843

0,00€
Bez DPH: 0,00€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav: NOVÉ
  • Výrobca: Spokey
  • Model: FREESPO černé
  • SKU: FREESPO černé
Produkt videlo: 260