Menu
Tvoj nákupný košík

Ostatné potraviny

Zdravé proteínové chlebíky - konečne si môžete vychutnať chlieb bez výčitiek svedomia!

Dostupnosť: Na objednávku
WEIDER PROTEIN BREAD, 250G X 9 KSProteínový chlieb ponúka bohatý obsah bielkovín, s nízkym obsahom sacharidov a cukrovHmotnosť2.25 KgPočet dávok45DávkovanieJedz akoby to bol bežný chlieb. Môže byť použítý ako doplnok k inému jedlu, alebo pri príprave lahodných zdravých bielkovinových sendvičov.Balen..
40,08€
Bez DPH:33,40€
Dostupnosť: Na objednávku
WEIDER PROTEIN BREAD, 250 GProteínový chlieb Weider je vynikajúci pripravený, jedlý chlieb. Ponúka bohatý obsah bielkovín, s nízkym obsahom sacharidov a cukrov vďaka využitiu najnovších technológií v potravinárskom priemysleHmotnosť250 gPočet dávok v balení5DávkovanieJedz akoby to bol bežný chlieb. ..
4,68€
Bez DPH:3,90€
Dostupnosť: Na objednávku
WEIDER PROTEIN BREAD CARROT 250 GProteínový chlieb Carrot od Weider je vynikajúci pripravený, jedlý chlieb. Ponúka bohatý obsah bielkovín, s nízkym obsahom sacharidov a cukrov vďaka využitiu najnovších technológií v potravinárskom priemysleHmotnosť250 gPočet dávok5Forma produktuChrumkyDávkovaniePodľ..
4,68€
Bez DPH:3,90€
Zobrazujem od 1 do 3 zo 3 (1 strán)
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky používame súbory cookie a iné podobné technológie. Privacy Policy.