Menu
Váš košík

HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen

HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen
HMS Turistický batoh NILS Camp NC1949 Bergen

Veľkostrážny batoh, alebo tiež krosná NILS Camp NC1949 Bergen s objemom 65 litrov je spoľahlivý spoločník na viacdenné výpravy. Navrhnutý pre tých, ktorí chcú mať pri sebe všetko potrebné bez toho, aby obetovali pohodlie a štýl. Bergen je viac ako batoh; je to premyslená investícia do vašich dobrodružstiev.

Kapacita, ktorá má význam

Batoh Bergen s obrovským objemom 65 l umožňuje starostlivé a premyslené balenie a ponúka dostatok miesta pre všetko od kempingového vybavenia až po zásoby a oblečenie. Naplánujte si viacdenný výlet bez obáv z nedostatku miesta.

Praktická organizácia priestoru

Vnútri hlavnej komory nájdete sťahovaciu manžetu so šnúrkou, pomocou ktorej je možné priestor rozdeliť na 2 časti. Vznikne tak ďalšia samostatná priehradka, do ktorej sa dostanete priamo cez spodnú chlopňu na zips. Horná časť hlavnej komory má tiež možnosť uzatvorenia pomocou stiahnutím šnúrky. Okrem toho má batoh vrecko na hydrovak (nie je súčasťou balenia), 2 sieťované vrecká s gumičkou v leme a 2 vrecká na zips, ktoré umožňujú intuitívne usporiadanie obsahu. To nielen zvyšuje organizovanosť, ale tiež umožňuje ľahký prístup ku všetkým potrebným veciam bez toho, aby ste museli prehľadávať celý batoh.

Pohodlie na každom kroku

Model Bergen má polstrované ramenné popruhy, ktoré je možné zopnúť výškovo nastaviteľným hrudným remienkom s plastovou prackou a bedrový popruh, ktorý pomáha rovnomerne rozložiť hmotnosť batohu aj pri intenzívnych aktivitách. Medzi ramennými popruhmi sa nachádza pútko na prenášanie batohu v ruke.

Komory, vrecká, pútka

Hlavná komora sa z hornej časti uzatvára sťahovacou šnúrkou s brzdičkou a vrchlíkom na 2 plastové pracky, zo spodnej časti je možné do komory pristúpiť pomocou chlopne opatrenej dvojcestným zipsom. Po stranách batohu sú sieťované vrecká s gumičkou v leme, nad vreckami sa nachádzajú dĺžkovo nastaviteľné popruhy, pod ktoré možno umiestniť napríklad vyššiu fľašu, alebo karimatku. Z čela batohu sa nachádzajú 2 gumové pútka a 2 slučky na prenášanie turistických palíc, 7 pútok na zavesenie napríklad kempingového vybavenia alebo blikačky na zvýšenie viditeľnosti za šera. Ďalšie 2 vrecká na jednocestný zips majú svoje miesto na bedrovom popruhu. V spodnej časti batohu sú dodatočné 2 dĺžkové nastaviteľné popruhy, ktoré prechádzajú plastovým okom a sú teda rozdelené na 2 sekcie, pod tieto popruhy je možné umiestniť ďalšie vybavenie, ako napríklad menší stan, mestský batoh a pod.

Priedušný ventilačný panel

Jedinečný ventilačný systém oddeľuje hlavnú komoru od chrbta a zaisťuje cirkuláciu vzduchu a pohodlie aj v tom najteplejšom počasí. Celá váha batohu navyše spočíva na profilovanom ráme, ktorý znižuje tlak na chrbticu a zvyšuje pohodlie pri dlhých horských výletoch. Panel je spojený s bedrovým popruhom a dá sa ľahko vybrať.

Pripravenosť na každé počasie

Náš batoh je vyrobený z husto tkaného nylonu, ktorý účinne odpudzuje vodu, a chráni tak vaše cennosti pred ľahkým dažďom a striekajúcou vodou. Keď sa počasie stane obzvlášť nepredvídateľným, prídavná pláštenka poskytuje úplnú ochranu pred silnými dažďom. Pláštenka je umiestnená v samostatnom vrecku prístupné zvonku a zaistí, že vaše dobrodružstvo budú môcť nerušene pokračovať bez ohľadu na podmienky.

Bezpečnostné prvky

Pracka hrudného remienka funguje ako núdzová píšťalka, ktorá je nevyhnutnou súčasťou výbavy pre prípad, že by ste v núdzi potrebovali privolať pomoc. Batoh Bergen je tiež vybavený reflexnými prvkami na ramenných popruhoch, ktoré zvyšujú viditeľnosť používateľa pri osvietení.

Výberom tohto batohu získate nielen spoľahlivého partnera na cesty, ale aj záruku, že každá časť vašej výbavy nájde svoje miesto, čo vám poskytne pokoj a sústredenie, aby ste si mohli užiť svoje dobrodružstvo. Nech už vaše kroky povedú kamkoľvek, s batohom Bergen od NILS Camp budete pripravení na akúkoľvek výpravu.


Parametre:

Materiál: nylon, oceľ Objem: 65 litrov Rozmery: Výška: 80 cm Šírka: 40 cm Hĺbka: 30 cm Hmotnosť: 1,8 kg Kompatibilný s hydrovakom: Áno Odnímateľný chrbátový panel s oceľovou výstuhou: Áno 1 rozdeliteľná komora 2 vonkajšie sieťované vrecká 2 vrecká na zips + spodné vrecko s pláštenkou Pútka na turistické palice: Áno Pútka na zavesenie príslušenstva: Áno Hrudný remienok: Áno Bedrový pás: Áno

Upozornenie:

Záruka: 24 mesiacov
74,60€
Bez DPH: 62,17€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav: NOVÉ
  • Výrobca: HMS
  • Model: 15-07-133
  • Hmotnosť: 1.80kg
  • SKU: 15-07-133
  • EAN: 5907695553505
Produkt videlo: 774